fbpx
Tábory 2018 v modernom čerstvo zrekonštruovanom zariadení v srdci Tatier

Na účastníkov Dobrého sveta toto leto čaká veľké lákadlo v podobe moderného, útulného a prvotriedneho ubytovania. Uprostred Vysokých Tatier sa oň postará kompetne zrekonštruované ubytovacie zariadenie, ktoré svoju prevádzku krátko pred sezónou, v máji. Detský raj v Tatranskej Lesnej, ktorý si aj doposiaľ držal vysoký štandard ubytovacích a stravovacích služieb, privíta svojich návštevníkov v novučkých priestoroch, ktoré po obnove spĺňajú požiadavky ubytovania so 4 hviezdičkami. Pre Dobrý svet je cťou, že v ňom môže zorganizovať dva sedemdňové hodnotné tábory. 

Od 22. do 28. júla 2018 sa táborová dedinka Masipaglia a jej skutoční remeselníci stanú tvorcami tábora Do koča i do voza, ktorý je zameraný na rozvoj zručností, atraktívne výučby základov remesiel, workshopy tradičných i moderných povolaní, pohybové a tvorivé aktivity. Bonusom dynamického atraktívneho programu bude aj čas so živými domácimi a hospodárskymi zvieratkami. Od 5. do 11. augusta zasa nadaní speváci a hudobníci z celého Slovenska pricestujú na Gospelový hudobný tábor s množstvom lákadiel, napríklad v podobe nahrávacieho štúdia, odborných lektorov či hosťky Simy Martausovej.

Ubytovacie zariadenie – škola v prírode “Detský raj” úplne korešponduje s témou oboch táborov. Zariadenie, ktoré sa nachádza medzi Starým Smokovcom a Tatranskou Lomnicou v nadmorskej výške približne 1000 metrov, vytvára priaznivé predpoklady pre psychicko-fyziologickú regeneráciu každého organizmu. Zvolená lokalita umožní vymaniť sa z bežného prostredia a zažiť jedinečnú atmosféru mimo zhonu mesta a hodín strávených za počítačom a televíziou. Ubytovanie je v dvojlôžkových, trojlôžkových, štvorlôžkových a päťlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Ozdobou Detského raja je chutná bohatá strava 5x denne.