fbpx
V Dobrom svete opäť aj Sima Martausová: Ako hosť na Gospelovom hudobnom tábore

Účastníci Dobrého sveta sa aj tento rok môžu tešiť na čas so špeciálnym hosťom. Na Gospelový hudobný tábor, ktorý sa koná v auguste v srdci Tatier, smeruje aj obľúbená speváčka Sima Martausová. 

Charizmatická pesničkárka zavíta v lete do Tatranskej Lesnej, aby sa opäť stretla s účastníkmi tábora Dobrého sveta. Kým v roku 2016 viedla workshop v rámci tábora „Teen Team“ pre dospievajúcich, toto leto príde povzbudiť hudobné a spevácke talenty na druhý ročník Gospelového hudobného tábora. Ako hosť odovzdá cenné rady a tipy či odohrá pre nich súkromný koncert.

Gospelový hudobný tábor je originálny týždeň pre deti a mladých vo veku od 8 do 14 rokov, ktorí majú radi hudbu, spev alebo tanec a ich rodičom záleží na kresťanských hodnotách. Môže slúžiť ako priestor na povzbudenie rozvoja talentu a atraktívna motivácia pre hudobnú službu vo farnosti a spoločnosti. Za pomoci skúsených animátorov a lektorov dieťa zažije bohatý, hodnotný a na mieru šitý program, ktorý vyzdvihne jeho osobnostné a umelecké danosti a podnieti ich rozvoj. Dieťa počas tábora smeruje k nahrávaniu piesne v nahrávacom štúdiu (výber z nahrávok bude súčasťou vysielania celoslovenského Rádia Lumen) a vlastnému hudobnému, resp. speváckemu vystúpeniu pred táborovým publikom za doprovodu skúsených hudobníkov. Odborné i ľudské povzbudenia od jednej z najvyhľadávanejších domácich speváčok súčasnosti môžu byť správnym impulzom pre ďalší rozvoj talentu.

Tábor sa uskutoční od 5. do 11. augusta v prvotriednom ubytovacom zariadení „Detský raj“ v Tatranskej Lesnej. Viac o táborovej špecialite sa dočítate a objednať tábor si môžete tu.