fbpx
DOBRYSVET@DOBRYSVET.SK
+421 902 11 74 78
0 položiek - 0.00 € 0

Náš tím

lukas tim

Mgr. Lukáš Marťák, PhD. 

Hlava Dobrého sveta, garant podujatí pre deti a mladých 

Bývalý člen Celoslovenskej rady a viac než štyri roky vedúci Oblastného centra eRka – Hnutia kresťanských spoločenstiev detí. V rámci organizácie osem rokov aktívny člen metodickej komisie, ktorá zabezpečuje úlohy v oblasti pedagogiky, psychológie, didaktiky, výchovy, organizuje kurzy pre vedúcich detských spoločenstiev, zabezpečuje odbornú časť podujatí pre vedúcich detských spoločenstiev, ako aj vydávanie metodických materiálov a publikácií pre animátorov. Sedem rokov vedúci a hlavný vedúci detských táborov. Absolvent magisterského štúdia v odbore žurnalistika a doktorandského štúdia v odbore Teória a dejiny žurnalistiky. Manžel Aďky a otec malej Noemi.

kika tim

Kristína Zelná

Koordinátorka a hlavná vedúca pobytových táborov

Kika je v Dobrom svete koordinátorka pobytových táborov a hlavná vedúca tímu animátorov. Devať rokov dobrovoľníčka a animátorka v rámci Združenia saleziánskej mládeže Domka. Päť rokov vedúca detských táborov. V rámci organizácie šesť rokov koordinátorka mládežníckych táborov a formácie budúcich animátorov detských a mládežníckych spoločenstiev.

milos tim

Miloslav Norbert Dlugoš
Vedúci kreatívnej zložky pobytových podujatí, animátor. Dlhoročný vedúci, hlavný vedúci táborov a člen metodickej komisie v rámci eRka – HKSD. Študent medicíny.

veronika tim

Veronika Smoleňová
Animátorka Dobrého sveta. Dlhoročná vedúca detského spoločenstva a vedúca táborov v rámci Združenia Mariánskej mládeže. Študentka farmácie.

valer

Valerián Kuffa
Animátor Dobrého sveta, hudobný animátor. Skúsený vedúci chlapčenských i zmiešaných detských spoločenstiev, vedúci pobytových táborov. Študent medicíny.

lenka

Lenka Tkáčová
Animátorka Dobrého sveta, hudobná animátorka (spev) so skúsenosťami z animátorskej služby v rámci Združenia saleziánskej mládeže Domka. Študentka pedagogiky.

stevko tim

Štefan Grivalský
Animátor Dobrého sveta, hudobný animátor (husle). Skúsený vedúci detského spoločenstva a vedúci pobytových táborov v rámci eRka – HKSD. Živí sa ako informatik.

slavka

Slávka Tkáčová 
Animátorka Dobrého sveta, hudobná animátorka (spev, klavír, gitara). Študentka predškolskej a elementárnej pedagogiky.

kiko tim

Kristián „Kiko“ Balco
Animátor Dobrého sveta, hudobný animátor. Dlhoročný vedúci detského spoločenstva a vedúci pobytových táborov v rámci eRka – HKSD. Živí sa ako grafický dizajnér.

Mária Pikuláková
Animátorka Dobrého sveta. Skúsená vedúca detských spoločenstiev, táborov, vedúca oblastného centra a členka metodickej komisie v rámci eRka – HKSD. Študentka marketingu.

Spolupracujeme:

sima martausova

Sima Martausová
Známa speváčka sa stala súčasťou Dobrého sveta už v roku 2016, keď v rámci tábora pre tínedžerov „Teen Team“ viedla špeciálny workshop pre účastníkov od 13 do 16 rokov. Výsledkom aktivity bola aj táborová hymna. Sima navštívi Dobrý svet aj v aktuálnom ročníku 2018, keď sa stane špeciálnym hosťom Gospelového hudobného tábora v Tatranskej Lesnej uprostred Vysokých Tatier.

martin husovsky

Martin Husovský 
Známy spevák, hudobník, skladateľ a líder kapely Komajota ako špeciálny hosť tábora „D-FAKTOR“ (so zameraním na hudbu, spev, tanec) opakovane odovzdal účastníkom svoje bohaté skúsenosti s vystupovaním na pódiu. V rámci tábora poskytol individuálne konzultácie, skupinový workshop a vystúpil ako hosť v rámci záverečného galaprogramu.

peter pavlicko

Peter Pavličko
Obľúbený klavirista a organista, hudobný pedagóg a nadaný improvizátor sa stal odborným lektorom premiérového ročníka Gospelového hudobného tábora v roku 2017. Počas tábora ako člen animátorského tímu viedol klavírne workshopy, prenosné nahrávacie štúdio a začínajúcim hudobným a speváckym talentom poskytol cenné poradenstvo pre rozvoj ich talentu. Chýbať nebude ani na druhom ročníku tábora, ktorý sa v aktuálnej sezóne 2018 uskutoční v Tatranskej Lesnej.

Viac ako zážitok?  Hodnotný
zážitok!